Symbol oferty | ARL-GS-1437 |
Powierzchnia | 4 600,00 m² |
Przeznaczenie działki | leśna |
Standard | |
Wymiary działki | 40m x 115m m |
Zagosp. działki | niezagospodarowana |
Ukształtowanie działki | płaska |
Kształt działki | prostokąt |
Ogrodzenie działki | brak |
Gaz | brak |
Woda | brak |
Dojazd | asfalt |
Otoczenie | las |
Odległość do komunikacji publicznej [m] | 4 000 m |
Odl. do sklepu [m] | 4 000 m |
Odl. do szkoły [m] | 4 000 m |
Odl. do przedszkola [m] | 4 000 m |
Prąd | brak |
Kanalizacja | brak |
Pomieszczenia |
Leśna działka blisko rzeki Pilicy. Teren bez miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Miejsce ciche i bardzo spokojne. W najbliższym sąsiedztwie inne nieruchomości leśne oraz zabudowane domami całorocznymi i rekreacyjnymi.
INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
Działka ma kształt prostokąta o wymiarach: front - 40m, głębokość - 115m. Krótszy bok przylega do drogi dojazdowej. Dojazd do działki drogą asfaltową i drogą gruntową. Wodociąg i prąd w znacznej odległości. Teren nie jest nieogrodzony, porośnięty jest 65-letnim lasem sosnowym, nie ma na nim jakichkolwiek naniesień budowlanych.
Transakcja od zaraz. Zapraszam na spotkanie.
UWAGA: dane o ofercie według informacji zgłaszającego - mogą odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Oferty na naszych stronach internetowych nie są ofertami w rozumieniu kodeksu cywilnego. dzień wykonania multimediów może być różny.
Kontakt do pośrednika - Arletta Kolasińska tel. 601-294-558, e-mail: biuroarli@proton.me
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do KW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
VAT od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Manager